O nás
ŠPLÍCHAL s.r.o.

Prioritou naší společnosti je kvalita, přesnost vyrobených součástek a spokojenost klientů.

5 hlavních výhod spolupráce s námi

Jsme rodinná firma

Naši společnost jsme založili jako rodinný podnik. Předáváme řemeslo z generace na generaci, držíme se tradice a rodinných hodnot.

Máme plnou certifikaci

Splňujeme certfikaci ISO 9001, certifikaci bezpečnosti a certifikáty na používaný materiál. Kvalitní materiál znamená pro nás i naše zákazníky jistotu dobře odvedené práce.

Potrpíme si na dochvilnost

Víme, že na rychlosti naší práce často závisí váš provoz. My tomu rozumíme a proto je jednou z našich priorit dodat vám zakázku včas.

Kompletní nabídka strojů

Další naší prioritou je zajistit veškerou potřebnou práci v rámci naší společnosti. Nemusíte nikde nic hledat
navíc – jsme tady pro vás od CAD/CAM přípravy až po finální úpravy hotového výrobku.

Dlouhodobá spolupráce

Na budování dlouhodobých obchodních vztahů a důvěry zákazníků nám záleží. Klienti se k nám rádi vracejí, protože si ověřili kvalitu našich služeb a výrobků a vědí, že se na nás můžou spolehnout.

Certifikát ISO 9001:2015

Dlouhodobá a systematická péče o jakost je strategickým cílem společnosti. Kvalita produktu společnosti má prvořadý význam pro existenci a naplňování strategie společnosti. Předcházení vlivu nedostatků je preferováno před následným zjišťováním a odstraňováním závad.
Základem spolupráce na všech úrovních ve společnosti Šplíchal s.r.o., Lanškroun a se všemi zákazníky i kooperujícími společnostmi a subdodavateli jsou dobré partnerské vztahy. Společnost chápe požadavky normy ČSN EN ISO 9001 jako prostředek k uspokojování potřeb zákazníků.

Politika jakosti je vlastní všem zaměstnancům společnosti.

Náš příběh

Firma Šplíchal byla založena roku 1993 jako rodinný podnik zabývající se nástrojářskou činností.

Již po pár letech provozu jsme se přestěhovali do vlastních moderních prostor, které jsme o rok později vybavili také novými a modernějšími CNC technologiemi. Díky nim dokážeme vybrousit povrch výrobku do hladka a začali jsme také praktikovat třískové a elektroerozivní obrábění.

Pro konstrukci modelů, technických výkresů a pro přesné zvětšeniny, určené pro stroje PeTeWe, využíváme CAD-CAM konstrukční software Autocad–Mechanical a Autodesk–Invertor. K měření výrobků užíváme pouze certifikovaná a pravidelně kalibrovaná měřidla značky MITUTOYO.

Naší ideologií, která se od roku 1993 nemění, je především kvalita, přesnost a spokojenost našich zákazníků.

Jak se společnost vyvíjela

1993

Založení společnosti, panem Šplíchalem. 

1998

V roce 1998 jsme rozšířili výrobu a přestěhovali jsme se do nových výrobních prostor, které nám umožnily zvětšit výrobní kapacitu a kvalitu našich výrobků.

1999

Přechod na společnost s ručením omezeným. Díky rostoucímu počtu korporativních klientů, a také pro jejich pohodlí, jsme přešli na s.r.o.

2005

V roce 2005 jsme si pořídili první drátovou řezačku AGIECUT PROGRESS V2.

2008

Nové vybavení společnosti – CNC fréza MAS MCV 750 speed.

2018 - Současnost

V současné době ve společnosti působí více než 10 vzdělaných odborníků, kteří skvěle odvádí svoji práci. Také společnost Šplíchal s.r.o. disponuje:

  • 3× CNC obraběcí centrum 
  • 2× CNC drátové řezačky
  • 2× CNC brusky
  • 3× Tvarové brusky

Naše certifikáty

Máte dotaz? Napište nám!

Zde prosím popište, co vás zajímá a jaké jsou Vaše otázky.
Odpovíme vám v nejbližší době.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
©2023 Všechna práva vyhrazena - ŠPLÍCHAL, s.r.o.